آهنگ قشقایی یاقلوق کیوان محمدی

300 بازدید
۰

آهنگ قشقایی یاقلوق کیوان محمدی

آهنگ قشقایی یاقلوق کیوان محمدی  را با لینک مستقیم از سایت فولکز مرجع جامع معرفی و دانلود آثار موسیقی ترکی قشقایی دانلود و گوش کنید.

اگر که از طرف‌داران به موسیقی محلی ایران هستید حتماً موسیقی‌های ترکی قشقایی را گوش کرده‌اید موسیقی‌های زیبا و شنیدنی که  طرف‌داران بسیار زیادی برخوردار است هنرمندان بسیار زیادی  تولید آثار خود توانسته‌اند فرهنگ و هنر قشقایی ها را به دیگر اقوام و نباتی ایران معرفی نمایند در بین هنرمندان موسیقی قشقایی کیوان محمدی یکی از هنرمندان خشک و فعال موسیقی قشقایی میباشد که توانسته با خلق آثاری زیبا خود را به یکی از هنرمندان موسیقی قشقایی معرفی نماید.

آهنگ ترکی قشقایی یاقلوق جدیدترین اثر کیوان محمدی است که شما می‌توانید این آهنگ زیبا را از لینک زیر از در همین صفحه فولکز دانلود و گوش نمایید.

آهنگ قشقایی یاقلوق کیوان محمدی

آهنگ قشقایی یاقلوق کیوان محمدی

متن آهنگ قشقایی یاقلوق کیوان محمدی

اگر که متن آهنگ ترکی قشقایی یاقلوق کیوان محمدی را دارید می‌توانید در بخش نظرات برای ما بنویسید تا ما متن این آهنگ ترکی قشقایی را در همین صفحه سایت فولکز برای علاقه‌مندان به موسیقی قشقایی قرار دهیم.

دانلود آهنگ های خوانندگان قشقایی

اگر که دوست داشتید به دیگر آثار کیوان محمدی دسترسی پیدا کنید می‌توانید از صفحه رسمی کیوان محمدی در وب‌سایت فولکز دیدن فرمایید.

نظر خودتان را درباره آهنگ کیوان محمدی برای ما بنویسید و حس حال خودتان را بعد از شنیدن این آهنگ با ما و دیگر خوانندگان وب‌سایت در میان بگذارید همچنین شما می‌توانید سایت فولکز را در فضای مجازی و اینستاگرام نیز دنبال نمایید

آهنگ زیبای یاقلوق کیوان محمدی تقدیم به همه شما علاقه‌مندان به موسیقی و هنر قشقایی و مردمان شریف قشقایی.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Previous track button
Large toggle button
Next track button
کیوان محمدی - یاقلوق
00:00 / 00:00
Small toggle button
1.
18 اسفند 1401
لینک کوتاه

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را بنویسید

موسیقی و هنر اقوام و نواخی