دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته

2,089 بازدید
۰

دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته

دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته با لینک مستقیم از وب سایت فولکز
آهنگ زیبای کیخا یکی از آثار زیبای خواننده محبوب قشقایی حسن خجسته می باشد. این اثر زیبای موسیقی قشقایی یکی از بهترین آثار حسن خجسته می باشد که امروز شما می توانید این آهنگ زیبای ترکی را دانلود و گوش کنید. موسیقی قشقایی یکی از موسیقی های اصیل و محلی ایران می باشد که هنرمندان بسیار زیادی را به فرهنگ و هنر ایران معرفی کرده است. هنرمندانی که با خلق آثاری زیبا و ماندگار موسیقی زیبای ایل قشقایی را به دیگر اقوام ایرانی بهتر معرفی کرده اند. یکی از خوانندگان قشقایی سن خجسته می باشد که آثار بسیار زیادی را تهیه و منتشر کرده است یکی از این آثار آهنگ زیبای کیخا می باشد. این قطعه موسیقی زیبای ترکی با شعری زیبا آماده دانلود شده است.

 

دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته

دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته

 

متن و دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته

اگر شما متن آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته را می دانید می توانید در زیر این پست در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا متن این آهنگ زیبای ترکی قشقایی را در سایت برای علاقه مندان به این نوع از موسیقی قرار دهیم. ما ( وب سایت فولکز ) آماده همکاری با همه هنرمندان اقوام و نواحی ایران برای معرفی بهتر آثار موسیقی و معرفی هنرمندان هستیم با ما تماس بگیرید تا به شما در معرفی بهتر آثار کمک کنیم.
اگر به موسیقی ترکی قشقایی علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنم آثار زیبا و فوق العاده حسن خجسته را دنبال کنید بعد از دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته نظر خودتان را برای ما و دیگر خوانندگان وب سایت بنویسید
همچنین شما می توانید وب سایت فولکز را در فضای مجازی و اینستاگرام هم دنبال کنید.
دانلود آهنگ ترکی کیخا حسن خجسته تقدیم به همه شما علاقه مندان به موسیقی محلی ایران مخصوصا موسیقی ترکی قشقایی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

 

 

Previous track button
Large toggle button
Next track button
حسن خجسته - کیخا
00:00 / 00:00
Small toggle button
1.
3 خرداد 1400
لینک کوتاه

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را بنویسید

موسیقی و هنر اقوام و نواخی