دانلود آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی

404 بازدید
۰

دانلود آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی

دانلوداهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی با لینک مستقیم از وب سایت فولکز مرجع دانلود و معرفی آثار هنرمندان موسیقی ترکی قشقایی

در بین اقوام و نواحی ایران قشقایی ها یکی از زیباترین نوع موسیقی را به مردم دیگر اقوام و نواحی عرضه کرده اند در قشقایی ها هنرمندان بسیار زیادی تلاش کرده‌اند با خلق آثاری ماندگار فرهنگ و هنر قشقایی را به بهترین شکل به دیگر اقوام و نواحی ایران معرفی نمایند در بین هنرمندان و خوانندگان قشقایی اصغر کریمی رامی توان به یکی از محبوب ترین خواننده های حال حاظر قشقایی نام برد.

اصغر کریمی آثار بسیار زیادی را تولید و منتشر کرده است که آهنگ نفر اوغلو یکی از این آثار زیبا و شنیدنی می باشد، ما به شما پیشنهاد می کنیم تجربه شنیدن یک قطعه موسیقی ناب و زیبای ترکی قشقایی را با آهنگ نفر اوغلو اصغرکریمی تجربه نمایید.

دانلود آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی

دانلود آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی

متن و دانلود آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی

اگر که متن آهنگ نفر اوغلو اثر کریمی را دارید از شما خواهش می کنیم که متن این آهنگ زیبا را برای ما در پایین همین پست در بخش نظرات بنویسید تا ما متن این آهنگ زیبا را برای علاقمندان به موسیقی ترکی قشقایی در همین صفحه به اشتراک بگذاریم

همچنین اگر که از علاقه مندان به اثار  اصغرکریمی هستید و دوست دارید دیگر آثار منتشر شده اصغر کریمی را گوش و دنبال نمایید می توانید به صفحه رسمی اصغرکریمی در وب سایت فولکز در این بخش مراجعه نمایید.

از شما دعوت می کنم حس حال خودتان را بعد از شنیدن آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی برای ما و دیگر خوانندگان این وب سایت در بخش نظرات در پایین همین صفحه بنویسید و به اشتراک بگذارید.

همچنین شما می توانید وب سایت فولکز را در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام نیز دنبال نمایید

تقدیم می کنیم آهنگ نفر اوغلو اصغر کریمی را به علاقه مندان به موسیقی قشقایی و مردمان هنردوست و شریف قشقایی

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
Previous track button
Large toggle button
Next track button
اصغر کریمی - نفر اوغلو
00:00 / 00:00
24 مهر 1401
لینک کوتاه

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را بنویسید

موسیقی و هنر اقوام و نواخی