دانلود آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی

667 بازدید
۰

دانلود آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی

دانلود آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی با لینک مستقیم از وب سایت فولکز مرجع جامع دانلود و معرفی آثار موسیقی ترکی قشقایی
اگر که علاقه مند به موسیقی محلی هستید آثار بسیار زیبایی را می توانید در موسیقی محلی گوش کنید در بین موسیقی محلی، موسیقی ترکی قشقایی یکی از شاد ترین نوع موسیقی های فولکوریک و موسیقی های محلی  به حساب می آید.

در موسیقی قشقایی هنرمندان بسیار زیادی با خلق آثاری مختلف سعی بر آن کردند که بتوانند فرهنگ و هنر خود را به دیگر اقوام و نواحی ایران به بهترین شکل معرفی نمایند

دانلود آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی

دانلود آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی

پوریا پناهی یکی از این هنرمندان جوان،خوش ذوق و خوانندگان قشقایی می باشد که آثار بسیار زیبایی را تولید و منتشر کرده است یکی از این آثار را می‌توان به آهنگ یاشیل چارقدله اشاره کرد آهنگ یاشیل چارقدله یکی از زیباترین آثار منتشر شده پوریا پناهی می باشد که شما امروز می‌توانید این آهنگ زیبا را در این صفحه دانلود و گوش نمایید.

متن و دانلود آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی

اگر که متن آهنگ زیبای یاشیل چارقدله پوریا پناهی را دارید از شما می خواهیم که متن این آهنگ زیبا را در همین صفحه برای ما و برای دیگر علاقه مندان به موسیقی ترکی قشقایی و آثار پوریا پناهی بنویسید تا ما در همین صفحه منتشر نماییم.
همچنین اگر که دوست دارید با دیگر آثار هنرمند محبوب موسیقی قشقایی پوریا پناهی آشنا شوید می توانید با مراجعه به این صفحه که صفحه رسمی پوریا پناهی در وب سایت فولکز می باشد با دیگر آثار منتشر شده پوریا پناهی آشنا شوید و آنها را دانلود و گوش کنید.

برای حمایت از ما وب سایت فولکز را به دیگر علاقه مندان به موسیقی ترکی قشقایی و اقوام و نواحی مختلف معرفی نمایید.
شما می توانید وب سایت فولکز را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام نیز دنبال نمایید
نظر خودتان را درباره آهنگ زیبای یاشیل چارقدله پوریا پناهی برای ما و دیگر علاقه مندان به موسیقی ترکی قشقایی بنویسید و از حال خودتان درباره آهنگ یاشیل چارقدله با ما و دیگر علاقمندان به این نوع از موسیقی به اشتراک بگذارید.
آهنگ یاشیل چارقدله پوریا پناهی را تقدیم می کنیم به همه علاقه مندان به موسیقی ترکی قشقایی و دیگر اقوام و نواحی ایران

میانگین امتیازات ۲ از ۵
از مجموع ۱۴۲ رای
Previous track button
Large toggle button
Next track button
پوریا پناهی - یاشیل چارقدله
00:00 / 00:00
12 مهر 1401
لینک کوتاه

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را بنویسید

موسیقی و هنر اقوام و نواخی