آهنگ قشقایی شام فراق مصطفی مرادی

288 بازدید
۰

آهنگ قشقایی شام فراق مصطفی مرادی

آهنگ قشقایی شام فراق مصطفی مرادی  را با لینک مستقیم از سایت فولکز مرجع جامع معرفی و دانلود آثار موسیقی ترکی قشقایی

اگر که از طرف‌داران به موسیقی محلی ایران هستید حتماً موسیقی‌های ترکی قشقایی را گوش کرده‌اید موسیقی‌های زیبا و شنیدنی که  طرف‌داران بسیار زیادی برخوردار است هنرمندان بسیار زیادی  تولید آثار خود توانسته‌اند فرهنگ و هنر قشقایی ها را به دیگر اقوام و نباتی ایران معرفی نمایند در بین هنرمندان موسیقی قشقایی مصطفی مرادی یکی از هنرمندان خشک و فعال موسیقی قشقایی میباشد که توانسته با خلق آثاری زیبا خود را به یکی از هنرمندان موسیقی قشقایی معرفی نماید.

آهنگ ترکی قشقایی شام فراق جدیدترین اثر مصطفی مرادی است که شما می‌توانید این آهنگ زیبا را از لینک زیر از در همین صفحه فولکز دانلود و گوش نمایید.

متن آهنگ قشقایی شام فراق مصطفی مرادی

اگر که متن آهنگ ترکی قشقایی شام فراق مصطفی مرادی را دارید می‌توانید در بخش نظرات برای ما بنویسید تا ما متن این آهنگ ترکی قشقایی را در همین صفحه سایت فولکز برای علاقه‌مندان به موسیقی قشقایی قرار دهیم.

دانلود آهنگ های خوانندگان قشقایی

اگر که دوست داشتید به دیگر آثار مصطفی مرادی دسترسی پیدا کنید می‌توانید از صفحه رسمی مصطفی مرادی در وب‌سایت فولکز دیدن فرمایید.

نظر خودتان را درباره آهنگ مصطفی مرادی برای ما بنویسید و حس حال خودتان را بعد از شنیدن این آهنگ با ما و دیگر خوانندگان وب‌سایت در میان بگذارید همچنین شما می‌توانید سایت فولکز را در فضای مجازی و اینستاگرام نیز دنبال نمایید

آهنگ زیبای شام فراق مصطفی مرادی تقدیم به همه شما علاقه‌مندان به موسیقی و هنر قشقایی و مردمان شریف قشقایی.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Previous track button
Large toggle button
Next track button
مصطفی مرادی - شام فراق
00:00 / 00:00
21 فروردین 1402
لینک کوتاه

اشتراک گذاری مطلب

نظر خود را بنویسید

موسیقی و هنر اقوام و نواخی