دانلود مقام شهین فرود گرگین پور
بازدید 328
۲

دانلود مقام شهین فرود گرگین پور

دانلود مقام شهین فرود گرگین پور

دانلود مقام شهین فرود گرگین پور با لینک مستقیم از وب سایت فولکز مرجع جامع معرفی و دانلود آهنگ های فرود گرگین پور و آهنگ های ترکی قشقایی

موسیقی قشقایی را می توان به یکی از بهترین و جذاب ترین نوع موسیقی های محلی ایران نام برد. اهنگ های بسیار زیبا و شنیدنی که لذت و تجربه شنیدن آهنگ های ناب محلی را به شما می دهد.

در بین خوانندگان موسیقی قشقایی فرود گرگین پور یکی از بزرگان بی بدیل این عرصه شناخته شده است. فرود گرگین پور از بزرگان موسیقی قشقایی می باشد که حق بزرگی بر گردن موسیقی ترکی قشقایی دارد.

آثار با کیفیت و حرفه ای فرود گرگین پور را می توان از اثار ماندگار موسیقی قشقایی معرفی کرد.

دانلود مقام شهین فرود گرگین پور

دانلود مقام شهین فرود گرگین پور

ما امروز برای علاقه مندان به اثار فرود گرگین پور مقام شهین را آماده دانلود کرده ایم که امیدوارم از شنیدن مقام شهین فرود گرگین پور لذت ببرید.

متن و دانلود مقام شهین فرود گرگین پور

اگر که متن مقام شهین فرود گرگین پور برای ما بنویسید تا در همین صفحه برای علاقه مندان به اثار فرود گرگین پور در همین صفحه قرار دهیم.

اگر که شما دوست دارید با دیگر آثار فرود گرگین پور آشنا شوید می توانید با کلیک کردن برروی این بخش به صفحه رسمی فرود گرگین پور در سایت فولکز مراجعه کنید و همه آهنگ های فرود گرگین پور را دانلود کنید.

دانلود آهنگ های ترکی قشقایی

نظر خودتان را درباره مقام شهین فرود گرگین پور برای ما بنویسید و حس و حال خودتان راب ا دیگر بازدیدکنندگان فولکز به اشتراک بگذارید

همچنین شما می توانید وب سایت فولکز را در دیگر شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام نیز دنبال نمایید.

مقام شهین فرود گرگین پور تقدیم به علاقه مندان به هنگ های ترکی قشقایی و آثار فرود گرگین پور

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

admin

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. به روز فرهادی گفت:

  با درود…
  موسیقی جزء موجودات همزاد و همراه انسانهاست..این آفریده همچون انسان،از دو بخش که هریک مکمل دیگری می‌باشد خلق گردیده است.الات مختلف بخش جسمانی وکالبدی ، و آن صدا و آوایی که از این جسمها و کالبد ها ، همچون دیگر نعمات هستی روح و روان انسان را نوازش ، آرامش ، پرورش می‌دهد همان بخش روح و روان این آفریده و مخلوق می‌باشد..
  هنرمندی که بتواند با این مخلوقات هم صحبت و هم کلام شود همان عیسای مسیح باشد که به نقل تاریخ مردگان را زنده می‌کرده ، میباشد‌، اکنون با کسب اجازه از جامعه هنرمدان، همچنین از ایل با اصالت قشقایی و بالاخص از خانواده هنرمند وهنرپرور گرگین پور می توان فرود را مسیح موسیقی ترکی قشقایی نامید..!.!
  حال بنده و دوستداران هنر، با گرامی داشتن یاد فرود ، و دعا در حق خانواده فرود و فرهادها که ، حق بزرگی بر گردن تک تک افرادی که با شنیدن این آواها و آهنگها آرامش میگیرد دارند ، ارادتمندی و ادای حق به مسیح موسیقی قشقائی ، ادا کرده باشیم.
  عضو کوچک خانواده بزرگ قشقائی :بهروز فرهادی ،فرهنگی بازنشسته.، پروردهٔ دنا…

  1. admin گفت:

   درود بر شما اقای فرهادی عزیز
   ممنون از نظر بسیار خوب و گرانبها